در این بخش قصد داریم به متداول ترین سوالات شما عزیزان در زمینه خرید محصولات و لوازم ورزشی پاسخ دهیم. اگه سوالی دارید که در این بخش پاسخ داده نشده می توانید با اپراتور ها تماس برقرار کنید. 05132291631

ارسال بوسیله پست :

سفارشاتی که بوسیله پست به شهر هایی غیر از مشهد ارسال می شود، بین ۲ تا ۴ روز کاری در راه خواهد بود، اما باز هم اگر علاقه دارید دقیقا بدانید که سفارشتان کجاست، می توانید بوسیله ی کدرهگیری که ما برایتان ارسال نموده ایم، به سایت اداره پست رفته و از حال و روز سفارشتان جویا شوید.

 

ارسال بوسیله پیک موتوری در مشهد:

سفارشتان حداکثر ۲ ساعت پس از سفارش، بایستی به دستتان برسد، در غیر این صورت با پشتیبانی ما تماس بگیرید:۳۲۲۹۱۶۳۱-۰۵۱

در انتخاب سایز، شما بایستی ویدیو سایزبندی را مشاهده کنید و سپس اندازه های خواسته شده در کلیپ را در قسمت توضیحات درج کنید. ما از روی اندازه هایی که برایمان می فرستید و همچنین قد و وزن تان ،دقیق ترین سایز را ارسال می کنیم.

توجه داشته باشید که شما بایستی یکی از سایز ها را انتخاب کنید ولی ما با توجه به اندازه هایی که برایمان ارسال کردید، سایز شما را ارسال می کنیم. پس حتما یکی از سایز ها را انتخاب کنید .

در صورتی که سفارش شما در وضعیت ارسال قرار نگرفته باشد، می توانید کالای جدید مورد نظر خود را سفارش داده و به منظور هماهنگی برای ارسال هردو سفارش به صورت یکجا با واحد پشتیبانی به شماره تلفن ۳۲۲۹۱۶۳۱-۰۵۱ تماس بگیرید.
۱- ارسال از طریق پست:
بعد از تحویل هر سفارش به پست ، برای شما کد رهگیری مرسوله از طریق پیامک ارسال خواهد شد. شما می توانید با مراجعه به سامانه رهگیری مرسولات اداره پست و وارد کردن کد ارسالی، وضعیت سفارش خود را مشاهده نمایید. در صورت عدم موفقیت می توانید  با شماره ۳۲۲۹۱۶۳۱-۰۵۱ واحد پشتیبانی تماس حاصل نمایید.
۲- ارسال از طریق پیک:
درصورتی که سفارش شما بعد از ۲ ساعت به دست شما نرسیده است می توانید با واحد پشتیبانی مشتریان به شماره ۳۲۲۹۱۶۳۱-۰۵۱ تماس حاصل نمایید.
از طریق تماس با شماره تلفن ۲۲۹۱۶۳۱-۰۵۱ می توانید نسبت به لغو سفارش خود اقدام نمایید .
بله، با رعایت کردن شرایط تعویض، امکان تعویض یا بازگشت سفارش وجود دارد.
پس از مطالعه شرایط بازگشت کالا، در صورت واجد شرایط بودن کالای مورد نظر می توانید کالای خود را به آدرس روی جعبه ارسال کنید. البته پیش از انجام این کار، حتما با واحد پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید.

در محصولاتی که احتمال آن را میدهیم که مجددا شارژ شوند، این امکان را در قسمت خرید قرار داده ایم. به سمت خرید کالا پیش بروید تا متوجه این منظور شوید.

بله، با رعایت کردن شرایط تعویض، امکان تعویض سایز وجود دارد.

برای شهرهایی به غیر از مشهد مقدس، ۲-۴ روز کاری به طول می انجامد