راهنمای انتخاب سایز محصولات
در خرید لباس و کفش به صورت اینترنتی، قطعا این مورد یکی از مهم ترین موارد و مسائلی است که خریدار بدان توجه دارد و نسبت به آن نگران است. ما اینجا می خواهیم این مشکل شما را به کلی برطرف نماییم.

تماشای کلیپ اندازه گیری سایز

 
با تماشای کلیپ منظور، میتوانید متوجه شوید که چگونه و چطور بایستی اندازه ها را بگیرید و به سایز مورد نظر خود دست یابید.
تنها کاری که شما بایستی انجام دهید اینست :
یکی از لباس های خود را روی سطح صاف پهن کرده و طبق ویدیو اندازه های مورد نیاز را بدست آورید.
سپس اندازه های بدست آمده را یا با جدول سایز ارائه شده در تصاویر مربوط به محصول مقایسه می کنید و یا در صفحه خرید خود، اندازه های بدست آمده را داخل کادر توضیحات می نویسید تا اپراتور های ما، لباس اندازه شما را برایتان جدا کنند. البته در روش دوم که داخل توضیحات اندازه ها را میخواهید بنویسید، بایستی یکی از سایز هایی که فکر می کنید اندازه شما باشد، بایستی انتخاب کنید، ولی ما بیشتر به آن اندازه هایی که داخل توضیحات نوشته اید بیشتر توجه می کنیم.
 
نکته 1: مهم ترین اندازه برای انتخاب سایز لباس‌هایی از قبیل پیراهن و تی شرت ، اندازه عرض سینه و ارتفاع لباس می باشد . سایر اندازه‌ها از قبیل طول آستین یا طول لباس در انتخاب سایز لباس چندان تاثیر گذار نبوده و صرفا به سلیقه شما در نوع لباس پوشیدن مربوط می باشد.
 
نکته 2: انتخاب سایز گرمکن و شلوار نیز بایستی حتما یک گرمکن را پهن کنید و اندازه هایش را بنویسید، نه یک تیشرت.
 
نکته 3: برای خرید هر نوع لباسی ، همان نوع لباس خود را اندازه گیری کنید. به عنوان مثال برای خرید تیشرت ، تیشرت خود را اندازه گیری کنید و برای خرید شلوار ، شلوار خود را اندازه گیری کنید.
 
 
نکته 4: به طور معمول قواره لباس‌ها کمی با یکدیگر متفاوت هستند به همین دلیل ممکن است لباسی سایز لارج مناسب شما باشد و یک لباس دیگر سایز ایکس لارج  پس زیاد نگران نباشید که مثلا این لباس برعکس لباس های دیگرتان که لارج بوده، این یکی ایکس لارج شده است.
 
در پایان یادآور می شویم اگر بعد از تحویل کالا احساس کردید که سایز انتخابی شما مناسبتان نیست با رعایت موارد ذکر شده در شرایط برگشت کالا تا 7 روز فرصت تعویض یا عودت محصول را دارید.