روش ارسال سفارشات:
ارسال سفارشات در توفیق اسپرت به دو روش پست پیشتاز شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و پیک موتوری (ویژه‌ی شهر مشهد) انجام می پذیرد. ما این فرض را داریم که انتخاب ارسال توسط شرکت پست جمهوری اسلامی به منزله آگاهی کاربر از شرایط و قوانین آن شرکت تلقی می‌گردد و مسئولیت تأخیر در ارسال یا بروز هرگونه مشکل احتمالی به عهده شرکت مربوطه بوده و توفیق اسپرت مسئولیتی در این زمینه بعهده نخواهد داشت.
لازم به ذکر است در هنگام تحویل کالا از شرکت‌های پستی ابتدا نسبت به سالم بودن بسته‌بندی سفارش اطمینان کامل حاصل نموده، سپس رسید دریافت کالا را امضاء نمایید. توجه داشته باشید که به منظور سهولت در دریافت سفارش از مامورین پستی کارت شناسایی را همراه خود داشته باشید.
مدت زمان تحویل:
پست پیشتاز: زمان ارسال و تحویل سفارش توسط پست پیشتاز در شهر تهران 1 الی 2 روز کاری و در سایر شهر‌ها 3الی 4 روز کاری(یعنی روزهای تعطیل حساب نمی شود) می باشد.- پیک موتوری (ویژه‌ی شهر مشهد): زمان ارسال و تحویل سفارشات توسط پیک موتوری در مشهد 1 الی 2 روز کاری می باشد. به منظور هماهنگی زمان ارسال، همکاران ما در همین فاصله با مشتریان گرامی تماس خواهند گرفت.

هزینه ارسال
پست پیشتاز: هزینه ارسال سفارشات بسته به وزن سفارش متغیر می باشد. اما ما برای سهولت هزینه این امر مبلغ 15 تومان را در نظر گرفته ایم.
پیک موتوری (ویژه‌ی شهر مشهد): هزینه ارسال سفارشات در شهر مشهد مبلغ 9 هزار تومان می باشد. در صورتی که محدوده آدرس مشتریان گرامی خارج از شهر مشهد باشد مابه التفاوت هزینه ارسال هنگام تحویل کالا دریافت خواهد شد.
جهت پیگیری سفارشاتی که از طریق پست پیشتار ارسال شده‌اند می توانید با استفاده از کد رهگیری مرسوله، از طریق سایت  سامانه رهگیری مرسولات پستی شرکت پست نسبت به آگاهی از وضعیت مرسوله خود اقدام نمایید.